Sepetiniz boş...
ÜYE GİRİŞİ
ÜYE OL
GERİ BİLDİRİMDE BULUN
BİZİ TAKİP EDİN!
Teslimat Koşulları
İADE KOŞULLARI Tüketici Yasası İade ve Değişim ÖDEME SEÇENEKLERİ Ödeme Seçenekleri MAĞAZALARIMIZ Mağazalarımız BAYİ OLMAK İSTİYORUM Bayi Olmak İstiyorum SIK SORULAN SORULAR Sık Sorulan Sorular BİZE ULAŞIN Bize Ulaşın

Teslimat Koşulları

Siparişinizin durumunu istediğiniz zaman siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz.
 
Teslim Alma:
Satın aldığınız ürün satın alma işlemini müteakip 2 (iki) iş günü içerisinde kargoya veriliyor. Kargonuz size ulaştırılamadığı takdirde kargo yetkilisinin bıraktığı, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir notla haberdar ediliyorsunuz. Üç gün içerisinde 
şubeye gidip ürünü teslim almaya fırsatınız olmazsa paketiniz kargo şirketi tarafından bize iade ediliyor.
Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi, teslim aldığınız an, kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. Eğer ürününüz kargoda zarar görmüşse paketi size teslim eden kargo yetkilisine iade edebilirsiniz.
 
Gönderim Alanı:
Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilinde bulunan her yeri kapsıyor.
 
Teslimat Süresi:
Siparişleriniz satın almanızı müteakip en geç 2 iş günü içerisinde kargoya veriliyor. Tahmini süreç olarak size 3 ile 5 gün arasında sizlere ulaşıyor. 
 
Paketleme:
Özellikle kırılacak eşyalarda çıkacak sorunlara karşın rodrigo.com siparişlerinizi aldığınız ürünün niteliğine uygun bir paketleme sistemiyle ulaştırıyor. Her ürün özel rodrigo.com kutusunda, hassasiyetine uygun olarak paketlenmiş bir biçimde teslim ediliyor.